


Inloggen
Als u een account bij ons heeft, meld u dan aan.
Registreren
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
Account aanmakenHaal de lente in huis met deze 4 tips!

De lente is officieel van start gegaan. Hoewel het af en toe nog erg koud is, laat de zon zich steeds vaker zien. De dagen worden langer en overal waar je kijkt zie je de lente tevoorschijn komen. Ik merk dat ik zin krijg om mijn hele huis lente klaar te maken. Heb jij ook de lentekriebels? In deze blog lees je 4 tips hoe je met EcuaFina producten de lente in huis haalt.
1. Voeg kleur toe
Voeg kleur toe aan je huis. De winter is voorbij en het mag allemaal weer wat vrolijker. Warme en vrolijke kleuren maken je huis binnen een oogopslag lente klaar. Dit kan je doen door bijvoorbeeld een mooie bos bloemen te halen bij de bloemist of door een muur te schilderen in een vrolijke kleur. Maar bloemen vergaan na een tijdje en een muur schilderen kost veel tijd. Een makkelijke en leuke manier om kleur toe te voegen in je huis doe je met een alpaca deken. Deze alpaca dekens zijn multifunctioneel. Gebruik ze als deken voor op de bank in de woonkamer, als bed sprei of hang hem op als wandkleed langs de muur.
Hieronder op de rechter foto zie je een knusse slaapkamer van een blije klant! De Antisana deken in de kleur roze staat prachtig op het bed en de bos tulpen maakt het helemaal af. Wist je dat de dekens reversibel zijn? Je kunt de alpaca dekens aan twee kanten gebruiken, ideaal als je de ene kant even zat bent.
Op de linker foto zie je klein gedeelte van een woonkamer met een alpaca deken over de bank gedrapeerd. Deze deken is verkrijgbaar in het bruin en in het grijs. Zie hoeveel sfeer zo'n woondeken met zich meebrengt en dit hoekje gelijk gezellig maakt.
De alpaca dekens zijn verkrijgbaar in verschillende kleuren en prints. Ze worden gemaakt in Ecuador door de lokale bevolking en rechtstreeks ingekocht. De makers krijgen hiervoor een eerlijk loon, wat wij erg belangrijk vinden. De woondekens zijn 190 cm breed en 225 lang en bestaan voor 70% uit alpacawol en 30% uit katoen/acryl. Door deze blend zijn de dekens super zacht, warm en blijven ze lang mooi.
Voeg niet alleen kleur toe binnenshuis maar ook buitenshuis. Deze alpaca dekens kun je ook buiten gebruiken als picknickkleed of als deken bij tuinmeubelen. Als picknickkleed zijn de alpaca dekens groot genoeg voor het hele gezin of vriendengroep. Lekker om op te zitten of liggen maar je kunt de alpaca deken ook om je heen slaan op een frisse zomer avond.
2. Ecuadoraanse sierkussens
Een andere manier om de lente in huis te halen is door sierkussens toe te voegen aan je interieur. Ruil bijvoorbeeld de huidige (bank)kussens om zodat je ‘s winters en zomers kan wisselen, óf voeg wat extra sierkussens toe. Zo kun je spelen met de seizoenen, kleuren en materialen. Een kleine verandering kan al een groot verschil maken.
De kussens zijn verkrijgbaar in dezelfde prints als de alpaca dekens. Hiermee kan je gemakkelijk dezelfde kleur of print doortrekken in je interieur. Maar het is natuurlijk ook leuk om te mixen en matchen. De kussens zijn 50 x 50 centimeter groot en gemaakt van alpacawol en katoen met een polyester vulling. Je kunt de kussens zowel binnen als buiten gebruiken en daarmee ook je tuinset of hangmat opleuken. Maar als het slecht weer wordt moeten de kussens binnen worden gehaald. Alpacawol is waterafstotend maar een grote regenbui kunnen het niet aan. Daarnaast hoef je alpacawol niet te wassen, leg de kussens even buiten neer en voilà de vieze geurtjes verdwijnen vanzelf. Mochten er vlekken in de kussens of dekens zitten dan kan je deze blog raadplegen over het wassen van alpaca wollen producten: Hoe was je alpacawol?
3. Vloerkleed Aztec
De derde tip om de lente/zomer in huis te halen doe je met dit vloerkleed. Dit is verreweg het meest vrolijke vloerkleed ooit! Helemaal met de hand gemaakt en dat kan je zien aan de achterkant, waar alle eindjes van de garens aan elkaar zijn geknoopt. Deze vloerkleden worden op een oud weefraam gemaakt door Luis, zie foto hieronder. Echte ambacht zoals je ziet. Rebecca, de oprichtster van EcuaFina bezoekt regelmatig de makers van de producten, waaronder het atelier van Luis. Dit zorgt voor een vloeiende samenwerking. De makers zijn altijd erg blij als Rebecca langs komt om nieuwe producten in te kopen voor de winkel in Zutphen en online webshop.
De vloerkleden bestaan uit 100% schapenwol en zijn hierdoor supersterk. Schapenwol wordt veel gebruikt als interieurstof voor bijvoorbeeld tapijten, vloerkleden en stofferingen. Het vloerkleed is 115 cm breed en 170 cm lang. Leuk voor in huis of buiten in de tuin, zoals op de foto’s hierboven!
4. Mini alpaca dekens
Naast de grote alpaca dekens verkoopt Ecuafina ook mini alpaca dekens. De mini alpaca dekens zijn 110 cm breed en 185 cm lang. Leuk voor binnen op de bank of als picknickkleed buiten! Ook zijn deze alpaca dekens geschikt als sprei voor kinderen en kinderbedden.
De mini dekens zijn handig om mee te nemen op reis, in de camper of in je vakantiehuisje. Zo kun je de veelzijdige minideken optimaal benutten. Weten hoe je een perfecte picknick organiseert? Lees dan deze blog: Zo organiseer je de perfecte picknick.
Met deze 4 tips haal je op verschillende plekken de lente in huis. Nu alleen nog het zonnetje erbij en genieten maar!
Weet je niet goed welke deken of kussens in jouw interieur passen? Neem dan gerust contact op of kom gezellig langs bij de winkel in Zutphen. Dan kijken we samen welk product het beste bij jou past!
Lees ook Duurzame warmhouders van Flavourites!